Pro poptávající :

V případě zájmu o vyhotovení zakázky, nám prosím zasílejte, pokud možno maximum informací (a ty o které požádáme, tak prosíme doplnit), aby byla nabídka kompletní  a nemuseli se řešit vícepráce, které jsou zneužívány k podání nízké nabídkové ceny a ve finále k navýšení konečné ceny stavby. Případná návstěva stavby a konzultace na místě, není na škodu. Poptávka typu "Zdar, chci udělat podkroví (podlahu atd.), za kolik to bude?", nám moc neřekne. Je potřeba znát rozměry, požadované tloušťky a typy izolací a požadovaných konstrukcí, Vaše nároky a požadavky Technické dokumentace (půdorys, řezy stavbou, technická zpráva a Požárně-bezpečnostní řešení). Pokud toto konkurence při vyhotování Cenové nabídky neřeší a nechce vidět, tak to ledacos vypovídá.

Existují varianty, které jsou nyní standardní a ekonomické. Každý má jinou "průměrnou cenovou relaci", u někoho je průměr 500,- a u někoho třeba 5.000,-. Při koupi automobilu, také vybíráte značku, typ, výbavu atd.,  Nestačí přijít a říct "chci auto", u bydlení je to stejné. Navíc, dům nebo byt nestavíte na dobu 5-ti let, ale dobu podstatně delší a měl by sloužit dobře.

 

 

Pro ty komu jsme poptávku již odeslali :

Na kolenou Vás prosíme......................mějte alespoň tolik slušnosti, chovejte se, jako lidi a dejte nám vědět, jestli máte o naši práci zájem nebo ne........pokud Vaši zakázku nezískáme, nedá se nic dělal (proto se nabídky dělají), ale alespoň budeme vědět, že s Vámi nemáme počítat a můžeme vzít další práci.

 

Tímto se omlouváme všem slušným zákazníkům...................

 

Děkujeme......


Kontakt

Jaroslav Totek

Sevastopolská ul.
Brno - Starý Lískovec
625 00

Lidická ul.
Brno - Střed
602 00


tel.: + 420 775 218 730